West Village Rzeszów
West Village Rzeszów
Producenci
Purmo
Nietypowe połączenie:grzejnik-mebel.

Nietypowe połączenie:grzejnik-mebel.

Marka Purmo wprowadza na rynek rewolucyjne połączenie – grzejnik i mebel w jednej odsłonie. Grzejniki Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V to niesamowita kombinacja funkcjonalności, jakości i atrakcyjnego wyglądu.

 

fot.Purmo
Marka Purmo łączy ogrzewanie z funkcjonalnym meblem do siedzenia. Delta Column Bench, z rodziny kolumnowych grzejników Purmo, to przede wszystkim: najwyższa jakość wykonania, laserowe spawy i 10-letnia gwarancja; ponadto wyjątkowa funkcjonalność mebla, który jednocześnie zdobi i ogrzewa pomieszczenie. Autorami projektu grzejnika Delta Column Bench są uznani architekci wnętrz, którzy stworzyli unikatowy i przyciągający wzrok element wyposażenia. Ławeczka sprawdza się w przedpokoju, gdzie pozwala zaoszczędzić miejsce i przydaje się jako wygodne miejsce do przebierania się, zmiany butów itp. Siedzisko może być wykonane z drewna bukowego lub marmuru. Firma Purmo umożliwia również zakup samej części grzewczej. Siedzisko można wykonać wówczas we własnym zakresie, korzystając z materiałów zastosowanych w pozostałych elementach wystroju wnętrza (np. drewno lub kamień - takie same, jak na podłodze).
 
Elementy grzewcze Purmo Delta Column Bench są umieszczone poziomo lub pionowo - w modelu Delta Column Bench V - i mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dolne podłączenia grzejnika pozostają całkowicie niewidoczne dla użytkownika i pozwalają umieścić grzejnik Delta Column Bench w wybranym punkcie pomieszczenia, niekoniecznie przy ścianie. Elastyczność odnośnie doboru wysokości i długości umożliwia perfekcyjną integrację grzejnika w przestrzeni.
 
 
fot.Purmo
Główne cechy grzejników kolumnowych Delta Column Bench:
- kompletne spawanie laserowe dla uzyskania nadzwyczajnego wizerunku i żywotności (brak zakłócających spoin spawalniczych i pozostałości spawalniczych powodujących korozję)
- swobodne ustawienie w pomieszczeniu jako ławy podgrzewanej 
- dwa wykonania z poziomo lub pionowo umieszczonymi członami grzejnika
- podłączenie realizowane jest w sposób niewidoczny od dołu z podłogi
- wybór kolorów z palety RAL
- odstęp 25 mm między członami przy długości członu 50 mm dla łatwego czyszczenia i znakomitych własności higienicznych
 
Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta. 
 
Dane techniczne: 
Moce: Delta Bench od 1411 do 4247 W; Delta Bench V od 912 do 1792 W
Sposoby podłączenia: Obydwa typy grzejnika Delta Column Bench podłącza się od dołu poprzez 2 przyłącza G 1”.
 
Wymiary standardowe: 
Delta Bench wysokość od 200 do 350 mm, długość od 1535 do 2835 mm
Delta Bench V wysokość 300 lub 350 mm, długość od 1100 do 1500 mm
Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienie
autor: Purmo
źródło: media,portal-prasowy.pl,Purmo
Oceń:
Podziel się:
West Village Rzeszów
Zobacz także
Wybierz kocioł na piątkę, a więc kilka słów o kotłach klasy 5

Wybierz kocioł na piątkę, a więc kilka słów o kotłach klasy 5

W trakcie trwania sezonu grzewczego wciąż docierają do nas informacje o smogu i zagrożeniach, jakie ze sobą niesie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że bardzo często sam przyczynia się do zatruwania środowiska wokół siebie, korzystając z nieekologicznych kotłów. Choć jeszcze niedawno kwestie związane z emisją zanieczyszczeń nie podlegały praktycznie żadnym kontrolom, sytuacja ta ulega drastycznej zmianie, co wymusza pewne działania również po stronie producentów kotłów, którzy swoje wyroby muszą dostosować do nowych wymagań – tak właśnie powstały kotły c. o spełniające wymagania klasy 5. O co właściwie chodzi i jak przekłada się to na użytkowników tego typu kotłów?

Jak wybrać specjalistę od pomp ciepła ?

Jak wybrać specjalistę od pomp ciepła ?

Domy duże, małe z możliwością przyłączenia do sieci miejskiej oraz budynki modernizowane – każde z nich mogą współpracować z ekologiczną pompą ciepła. Wiąże się z to licznymi korzyściami w postaci komfortu cieplnego uzyskanego w zgodzie ze środowiskiem oraz niskimi rachunkami za ogrzewanie. Jednak montaż nowoczesnego systemu wymaga wiedzy i pomocy specjalisty. Jak powinna przebiegać taka współpraca?

Odbiór domu – niezbędne formalności i dokumenty

Odbiór domu – niezbędne formalności i dokumenty

Budowa skończona. Już za chwilę będzie można wprowadzić się do wymarzonego domu. Ale zanim to nastąpi ...

Instrukcja obsługi domu, czyli jakie obowiązki ma właściciel domu jednorodzinnego

Instrukcja obsługi domu, czyli jakie obowiązki ma właściciel domu jednorodzinnego

Wraz z wybudowaniem domu i zamieszkaniem w nim kończy się aktywność właściciela jako inwestora, a zaczyna jako gospodarza. Przychodzi bowiem czas na kolejny etap – dbanie o stan domu oraz pilnowanie, by wszystkie jego elementy funkcjonowały bez zarzutu oraz nie dochodziło do usterek i uszkodzeń.

Remont domu tańszy o kilka tysięcy!

Remont domu tańszy o kilka tysięcy!

Jesień i zima 2013 to ostatnia szansa, aby wykorzystać korzystne dla inwestorów prawo ws zwrotu VAT za zakupione materiały budowlane. Do odzyskania jest nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych !

Reklama
Tralbet - dekoracyjne płyty betonowe
Reklama
Tralbet - dekoracyjne płyty betonowe
Galerie & filmy
Montaż dekoracyjnych płyt betonowych - Tralbet.pl
Montaż dekoracyjnych płyt betonowych - Tralbet.pl

Prezentacja montażu dekoracyjnych płyt betonowych na ścianie w kilku prostych krokach.

Montaż systemu kominowego CJ Blok
Montaż systemu kominowego CJ Blok

Film instruktażowy dotyczący montażu systemu kominowego ceramicznego suchy standard SKC-C (s) CJ Blok

Poradnik-montaż podłogi deska barlinecka
Poradnik-montaż podłogi deska barlinecka

Film instruktażowy pokazujący montaż deski trójwarstwowej na swojej podłodze. System bezklejowy tzw. pływający na zamki typu click. Lub przyklejane do podłoża za pomocą kleju. Dodatkowo pokazane jest jak montować listwy dylatacyjne, listwy przypodłogowe, jak pielęgnować podłogę i jak o nią dbać. Również jak zamontować na ogrzewaniu podłogowym. Zapraszamy do zapoznania się jak montować deskę barlinecką by nasza podłoga była idealna.

Instalacja ogrzewania podłogowego
Instalacja ogrzewania podłogowego

Instalacja ogrzewania podłogowego wyposażona w termostatyczną grupę mieszającą GM40 oraz rozdzielacz RZP wyposażony w: przepływomierze, by-pass bezpieczeństwa oraz głowice termoelektryczne połączone z regulatorem temperatury firmy FERRO.

Amica okap kuchenny - seria produktów OTS625I
Amica okap kuchenny - seria produktów OTS625I

Amica okap kuchenny - seria produktów OTS625I

Znajdź firmę
branża
województwo
miasto
nazwa firmy