O portalu Infobud.pl

Serwis infobud.pl to portal poświęcony tematyce budowlanej, związanej z budową i wykończeniem domu, służący pomocą, poradą i inspiracją na każdym etapie budowy domu, od fundamentów, aż po wykończenia wnętrz i projekty ogrodów. Założeniem serwisu jest dotarcie do szerokiego grona osób realizujących jedno z marzeń życia - budowę domu. Serwis infobud.pl ma za zadanie zgromadzić w jednym miejscu cenne i profesjonalne informacje dotyczące całego procesu inwestycji jakim jest budowa domu. Portal zawierać będzie wiadomości i nowinki ze świata budowlanego najlepszych producentów, wykonawców i architektów.

Jak prawidłowo budować, jakich materiałów używać, na co zwracać uwagę, aby budowa i dom były bezpieczne i służyły przez długie lata. Duży nacisk położony jest na edukację przysłowiowych Kowalskich zmagających się z problemami i zagadkami pracy budowlańca. Oferujemy wsparcie wykonawcom i rzemieślnikom budowlanym prezentując profesjonalne schematy budowlane, ułatwiające prace na każdym etapie budowy.

Naszym celem jest uporządkowanie informacji i integracja środowiska budowlanego poprzez publikowanie artykułów, poradników, opinii fachowców, zdjęć, podpowiedzi i rozwiązań systemowych dla wykonawców i inwestorów. Internet to miejsce, od którego większość budujących zaczyna poszukiwanie produktów i rozwiązań - serwis infobud.pl ma na celu zgromadzenie tych informacji i przekazanie ich klientom w jak najbardziej przejrzystej i kompleksowej formie.

Serwis Infobud.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania informacji zawartych na stronach internetowych portalu oraz za informacje pochodzące od innych osób a dostępne na stronach portalu.

Zapraszamy do współpracy