
Zobacz także ...
Montaż systemu kominowego CJ Blok
Film instruktażowy dotyczący montażu systemu kominowego ceramicznego suchy standard SKC-C (s) CJ Blok
Film instruktażowy - lakierowanie drewnianej elewacji Lakierem Zewnętrznym VIDARON
Film instruktażowy - lakierowanie drewnianej elewacji Lakierem Zewnętrznym VIDARON
ACRYL PUTZ® START S - Gładź Bezpyłowa
ACRYL-PUTZ® START S daje możliwość obróbki końcowej metodą "na mokro", bez konieczności szlifowania.
Gruntowanie powierzchni
Gruntowanie powierzchni ma znaczenie, obniża chłonność i ogranicza koszty. To nic trudnego...
Montaż płyt gipsowo-kartonowych
Montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych jest łatwy. Zobacz sam ...
Montaż za pomocą kołków rozporowych
Montaż półek, szafek, dekoracji ściennych czy innych elementów wystroju pomieszczeń za pomocą kołków rozporowych nie wydaje się zadaniem trudnym.
Lejmy wodę na podłogę.
Przy zawrotnym tempie życia, szybki prysznic, to jest to. Ponadto, coraz więcej zwolenników przysparza mu czysta ekonomia - oszczędność.
Jakie wybrać ściany do domu
Głównym zadaniem ścian zewnętrznych jest ochrona domu i jego wnętrza przed wychłodzeniem i przegrzewaniem. Dlatego ich wybór jest ważną decyzją przed postawieniem wymarzonego domu. Powinny być przede wszystkim wytrzymałe, ciepłe, ciche, ale też zdrowe.